top of page

Sık Sorulan Sorular

1-Halı sahalarınız kaç kişilik?

Ankara/Sincan'da bulunan halı sahalarımızda sınırlamamız yoktur. İsteyen müşterilerimiz kendi ayarladıkları kişi sayısı kadar oyuncu ile futbol oynayabilirler. Ancak halı sahalarımızda 7v7 ve 8v8 maçların oynanması idealdir.

2-Nasıl rezervasyon yapabiliriz?

Takımınızı ayarladıktan sonra iletişim bölümümüzden size uygun olan şekilde(telefon,sosyal medya) bizlere ulaşarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

3-Tesisinize ulaşım nasıl?

Ankara/Sincan'da bulunan halı sahalarımıza EGO otobüsleri ile 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Tesisimize ulaşım kolay olduğundan Eryaman, Etimesgut, Demetevler, Ayaş gibi bölgelerden halı sahamızda abone olan müşterilerimiz oldukça fazladır.

4-Bizlere sunduğunuz hizmetler nelerdir?

Ankara'da tek olarak halı sahalaramızdaki malzemeleri çok kısa sürede deforme olmadan yeniliyoruz. Futbol toplarımız tam profesyoneldir. Sincan'da bu yüzden en çok tercih edilen tesis olmanın gururunu yaşıyoruz. Bunun yanısıra otopark, duş, kafeterya, mescit, oturma alanları hizmetinizdedir. (Pandemi sürecinden dolayı bazı hizmetlerimiz geçici olarak hizmet dışıdır)

5-Ücretler kişi sayısına göre değişiyor mu?

Ücretlerimiz kişi başı alınmadığından bir sınırlama yoktur. Sahamızın ücreti saatliktir.

6-Ankara'da hizmet vermekte olduğunuz kaç halı saha bulunuyor?

Ankara'da sadece Sincan-Yenikent bölgesinde bulunan 2 adet kapalı halı sahamız ile hizmetinizdeyiz. Başka bir yerde tesisimiz bulunmamaktadır.

7-Halı sahalardaki kameralar ne işe yarıyor?

Her sahamızda bulunan kameralar maçları canlı yayınlıyor. Bu sayede sevdikleriniz sizi canlı olarak seyredebilir.

Maç tekrarlarınızı izleyebilirsiniz. Halı sahamızda attığınız golleri, çalımları kesit alıp paylaşabilirsiniz.

8 -Halı sahanızdaki maçların tekrarını nasıl izleyebiliriz?

Ankara'da maç kayıt hizmetini tamamen kendi oluşturduğumuz sistem sayesinde sizlere ücretsiz bir şekilde sunuyoruz.

anahtar kelimeler:sincan halı saha, sincan kapalı halı saha, sincan halısaha, sincan kapalı halısaha, yenikent halı saha, yenikent kapalı halı saha, ankara kapalı halı saha, ankara kapalı halısaha, ankara halı sahalar, ankara halı saha, ankara futbol, ankara futbol sahası, kızılah halı saha, kızılay kapalı halı saha, spor tesisi, halı saha, halısaha, futbol sahaları sincan, sincan, ankara, kızılay, yenikent, eryaman halı saha, eryaman halısaha, eryaman kapalı halı saha, eryaman kapalı halısaha, etimesgut halı saha, etimesgut kapalı halı saha, etimesgut halısaha

bottom of page